Handüzü Tulum Peyniri
  • Handüzü Tulum Peyniri

Erzincan Tulum Peyniri 1kg

35,00 ₺
Vergi dahil

 Erzincan tulum peyniri koyun sütünden ya da keçi sütünden yapılan bir peynir çeşididir.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Genel olarak tulumlara basılarak hazırlanan bu peynir daha sonra olgunlaştırmak suretiyle 3ay soğuk hava depolarına kaldırılır ve bu soğuk hava deposundan daha sıcak bir depoya 15-20 gün daha bekletilerek küflendirilir ve satışa sunulur. Damarlı ve yoğun aroması olan; çok lezzetli bir peynir olan Handüzü tulum peyniri küflü olmasının yanı sıra sade olarak da bulunmaktadır.

Handüzü tulum peynirini tostlarda,hamur işlerinde, böreklerde veya soslarda kullanabilirsiniz. Özellikle Makarna ile müthiş bir lezzet yakalayabileceğiniz Handüzü tulum peyniri artık sitemiz üzerinden satışı yapılan peynirler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Handüzü'nün meşhur koyunları ve inek sütüyle de oluşturulabilen peynirlerinin tadı hiçbir peynire benzemez; yediğiniz zaman ağzınızda bıraktığı aromanın tadını  almanız halinde vazgeçemeyeceğiniz bir gerçektir. Çünkü lezzet olarak müthiş bir doruğa erişmiş olan Konya tulum peyniri özellikle  sofralarınızdan ve kahvaltılarınızdan eksik etmeyeceğiniz bir peynir çeşidi olacaktır.

Artık Handüzü'nün vazgeçilmez yöresel Handüzü tulum peynirinin tadını sizde çıkaracaksınız! Yanında sıcak bir simitle sabah kahvaltınızda vazgeçilmeyecek bir öğün olarak tüketmeniz hiç de hayal değil! Tulum peyniri birçok yöreye ait farklı lezzetler içerir; ancak Handüzü tulum peynirinin lezzeti olabildiğince farklı bir içeriğe sahiptir. Siparişinizi hemen vererek sizde bu güzel  tadın  keyfini çıkarın!