Kayseri Tulum Peyniri
  • Kayseri Tulum Peyniri

Trabzon Tulum Peyniri 1kg

19,00 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Damarlı ve yoğun aroması olan; çok lezzetli bir peynir olan Kayseri tulum peyniri küflü olmasının yanı sıra sade olarak da bulunmaktadır.

Kayseri tulum peynirini tostlarda,hamur işlerinde, böreklerde veya soslarda kullanabilirsiniz. Özellikle Makarna ile müthiş bir lezzet yakalayabileceğiniz Kayseri tulum peyniri artık sitemiz üzerinden satışı yapılan peynirler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra Kayseri 'nin meşhur koyunları ve inek sütüyle de oluşturulabilen peynirlerinin tadı hiçbir peynire benzemez; yediğiniz zaman ağzınızda bıraktığı aromanın tadını  almanız halinde vazgeçemeyeceğiniz bir gerçektir. Çünkü lezzet olarak müthiş bir doruğa erişmiş olan Kayseri tulum peyniri özellikle  sofralarınızdan ve kahvaltılarınızdan eksik etmeyeceğiniz bir peynir çeşidi olacaktır.

Artık Kayseri 'nin vazgeçilmez yöresel Kayseri tulum peynirinin tadını sizde çıkaracaksınız! Yanında sıcak bir simitle sabah kahvaltınızda vazgeçilmeyecek bir öğün olarak tüketmeniz hiç de hayal değil! Tulum peyniri birçok yöreye ait farklı lezzetler içerir; ancak Kayseri tulum peynirinin lezzeti olabildiğince farklı bir içeriğe sahiptir. Siparişinizi hemen vererek sizde bu güzel  tadın  keyfini çıkarın!