Yayık Tereyağı
  • Yayık Tereyağı

Yayık Tereyağı 1kg

60,00 ₺
Vergi dahil

Karadeniz'e has birçok temel gıda maddesinde biri olan yayık tereyağı; özellikle doğal ve organik içerikli olmasından dolayı gönül rahatlığıyla kullanılabilecek temel gıda maddesidir.

Doğal Karadeniz'in büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarından elde edilen sütlerle ve yoğurtla yapılan yayık tereyağı içerisinde; hiçbir katkı maddesi içermemesi nedeniyle ve doğal ortamlarda beslenen hayvanlardan elde edilen sütün içeriğinin lezzetiyle damağınızda rakipsiz bir lezzetli tereyağı halini almaktadır.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Özellikle katkısız ve doğal besin olmasından dolayı sofralarda eksik edilmemeli ve temel besin maddesi olarak tüketilmesi sağlanmalıdır.El değmeden hijyenik ortamlarda  üretilen tereyağı yayık ayranının özellikle tereyağında ne kadar etkili olduğunu bilmeyen yoktur.

Tereyağını daha kaliteli bir hale getiren yayık etkisiyle yayık tereyağı çok daha fazla katlanarak bir lezzet oluşturur. Tuzlu olarak üretilen yayık tereyağı daha sonra oluşturma aşaması sonrasında vakumlanarak paketlenir. Uzun süre saklanması özelliği de olan yayık tereyağı özellikle kahvaltılarda ve yemeklerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir tereyağı çeşididir. Katkı maddesiz olmasından dolayı yemeklere ve damak lezzetine çok fazla hitap edecek bir lezzeti barındıran yayık tereyağı artık vazgeçemeyeceğiniz bir tat olarak sofralarınızda yer alacaktır. Yayıktan çıkmasından sonra kalıp ve ambalaj işçiliği görmeden doğal haliyle sunulan yayık tereyağı; özellikle doğal Karadeniz'in otları ile beslenen hayvanlarından elde edilebilen kaliteli bir tereyağı çeşididir.