Rize Köy Tereyağı
  • Rize Köy Tereyağı

Rize Köy Tereyağı 1kg

45,00 ₺
Vergi dahil

Rize'nin eşsiz doğal ortamında yetişen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların sütlerinden yapılan Rize köy tereyağı; özellikle hiçbir katkı maddesi içermeden ve işlem görmeden tüketilmesi sağlanan bir tereyağı çeşididir. Saf sütten oluşturulan Rize Köy tereyağı %100 doğal olarak üretilmektedir. Tamamı Süt kaymağından elde edilen Rize Köy tereyağı başka hiçbir madde içermez.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Rize 'nin köylerinde doğal ortamlarda yetişen ineklerin sütünden elde edilen Rize Köy tereyağı imal edildikten sonra hiçbir şekilde ambalaj ya da kalıplama gibi bir takım işlemlere tabi tutulmaz; sadece doğal haliyle satışa sunulan Rize Köy tereyağına gönül rahatlığıyla ‘’Evet’’ diyebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz andan itibaren size ulaşması için geçici bir süre ambalajlanarak gönderilen Rize Köy tereyağı elinize geçene kadar temiz ve sade bir şekilde ulaştırılması sağlanacak işlemler uygulanır. Asla fabrika ürünü olmayan ve el yapımı olarak imal edilen Rize Köy tereyağı tamamıyla doğal bir üründür.

Temel besin maddesi olarak tereyağı yemeklerde ve kahvaltıda çok fazla tüketilmesi gereken doğal ürünlerden olması dolayısıyla özellikle çocukların gelişimi ve sağlıklı yağ tüketimi için önemli bir etki sağlayacaktır. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller doğal olduğu için hiçbir şekilde kaybolmaz ve tüketilme anından itibaren faydasını sağlar. Hazır tüketilen margarin tarzı ürünlerin özellikle sağlık için ne kadar zararlğunu biliyorsunuz! Bu nedenle doğal Rize köy tereyağını  sofralarınızdan eksik etmemeli ve ailenize sağlık sunmalısınız!