Erzincan Az Tuzlu Tereyağı
  • Erzincan Az Tuzlu Tereyağı

Erzincan Az Tuzlu Tereyağı 1kg

28,00 ₺
Vergi dahil

Erzincan yöresine ait olan özel olarak doğal ve %100 katkısız olarak imal edilen Erzincan tuzlu tereyağı özellikle yemekler için vazgeçilmeyen bir tereyağı çeşididir. Koku, tadı ve lezzetiyle tam anlamıyla bir ziyafet şöleni yaratabileceğiniz özel yemeklerinizde kullanabileceğiniz Erzincan tuzlu tereyağını mutlaka denemelisiniz. Yöreye ait olması ve doğal ortamlarda yetişen ineklerden elde edilen sütlerle yapılan yoğurttan üretilen Erzincan tuzlu tereyağının lezzeti oldukça farklı bir damak tadı yaratmaktadır

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Genel olarak yemeklerde daha çok kullanılan Erzincan tuzlu tereyağı tuzlu tereyağını sade olarak tüketmeyi sevenler için de kahvaltılarda tüketilebilir. Çünkü lezzet açısından eşsiz bir kokuya tada ve içeriğe sahip olan Erzincan tuzlu tereyağı sofralarınızın vazgeçilmezi olacak doğal bir tereyağı çeşidi olarak mutlaka yer almalıdır.

Özlediğiniz o tereyağı lezzeti artık Erzincan tuzlu tereyağı ile tadabileceksiniz! Farklı boyutlarda ve farklı kilolarda olan Erzincan tuzlu tereyağının siparişini vererek sitemiz üzerinden adresinize isteyebilirsiniz. Özel ambalajında size sunulan Erzincan tuzlu tereyağını özellikle içerdiği vitamin ve mineral katkıları ile sağlığımız açısından oldukça faydalı olacak ve yemeklerde de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir tereyağı çeşidi olarak vazgeçilmeziniz olacaktır. Erzincan tuzlu tereyağı tamamıyla katkısız ve doğal yöntemlerle elde edilen ve hijyenik ortamlarda üretilerek, ambalajlanan sağlıklı bir temel besin maddesi olarak mutlaka tüketilmelidir. Tadın ve farkını görün!