Handüzü Yayla Tereyağı
  • Handüzü Yayla Tereyağı

Handüzü Yayla Tereyağı 1kg

60,00 ₺
Vergi dahil

Karadeniz yaylalarının meşhur birçok peynir, tereyağı ve bal gibi besleyici özelliği yüksek içeriklere sahip olan temel besin maddelerinden olan Handüzü Yayla tereyağı da oldukça önemli bir yere sahiptir. Karadeniz'in birçok ilinde üretilen hakiki Handüzü Yayla tereyağı lezzet açısından muhteşem bir içeriğe sahiptir.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Karadeniz'in Handüzü yaylasında doğal ortamlarda ve organik bitkilerle beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan elde edilen Handüzü Yayla tereyağı içeriğinde birçok vitamin ve mineral bulundurmaktadır. Çiğ sütten yapılan ve renk olarak da oldukça koyu bir altın sarısına sahip olan bu tereyağlarının lezzeti hiçbir şeye benzemez; sadece ekmeğin arasına sürerek dahi yiyebileceğiniz kadar lezzetlidir. Özellikle yemeklere farklı bir tat katan Yayla tereyağları mutlaka sofranızda yer almalıdır.

Özellikle sütün üzerinde bulunan üst kaymağın içermiş olduğu iyi bakteriler ile oluşturulan Handüzü Yayla tereyağına da bu bakteriler sayesinde birçok mineral ve vitamin de içerisine dahil olmaktadır.

Uzun saklama ve kullanıma sahip Handüzü Yayla tereyağı;  kahvaltı sofralarınızda, yemeklerinizde, hamur işlerinizde,  tatlılarınızda kullanabileceğiniz geniş bir alana sahiptir.

İkliminden dolayı mı nedir bu kadar lezzetli mi olur? diyebileceğiniz tadı olan Handüzü Yayla tereyağı Karadeniz'in eşsiz doğasını da içerisinde taşımaktadır.

Bir kez tattığınız anda vazgeçemeyeceğiniz bir lezzete dönüşecek olan Handüzü Yayla tereyağı özellikle çocuklarınız için katı margarinleri kullanarak sağlıksız  bir beslenme yerine tercih edebileceğiniz en iyi alternatiftir. Çünkü tamamıyla doğal olarak üretilen ve el değmeden modern tesislerde yapımı sağlanan Handüzü Yayla tereyağı içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmaz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz temel bir besin maddesidir.