Çaykur Ramazan Çayı
  • Çaykur Ramazan Çayı

Çaykur Ramazan Çayı 1000g

25,00 ₺
Vergi dahil

Çaykur Ramazan çayı özellikle Ramazan ayı için tüketime sunulmuş ve Çaykur tarafından üretilmiş özel bir çaydır. Çaykur Ramazan çayı  Rize turist çayının aynı şekilde hazırlanmış olan bir örneğidir. Çaykur'un en kaliteli çaylar arasında ikinci çayı olarak yer alan bu çayın Ramazan'a özel hazırlanmış Çaykur Ramazan çayı çok keyifli içime sahiptir ve kokusu da oldukça hoştur. Çaykur'un en eski çaylarından olan Rize çayının Ramazan Ayı'na özel olarak hazırlanmış Çaykur Ramazan çayında kaliteli bir dem ortaya çıkar. Özellikle Ramazan ayı boyunca sahur ve iftar sonrasında mutlaka çay içilir. Geleneklerimiz de tüketilen en önemli içeceklerden birisidir. İşte Çaykur'da Ramazan ayına özel olarak hazırlamış olduğu Çaykur Ramazan çayını tiryakiler için hazırlamıştır.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Türk geleneklerinde çay özellikle yemekten sonra tüketilmesi ile hazmı kolaylaştırıcı düşüncesiyle çok fazla tüketilir. Misafir ikramlarında,  özel günlerde gittiğimiz her yerde çay içmek bizim geleneğimiz içerisinde yer alır. En fazla tüketilen içeceklerden olan çay bir anlamda Türk kültür geleneğinin en önemli özelliğinden birisidir.

Çaykur Ramazan çayı ile de Ramazan ayı boyunca özel aroması, hoş içimi ve tavşankanı demi ile Çaykur Ramazan çayını tercih edebilir ve Ramazan ayı boyunca bu aya özel olan bu çayı tüketebilirsiniz