Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı
  • Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı

Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı 500g

16,00 ₺
Vergi dahil

Çaykur'un özel olarak tüketime sunulmuş olan ve piyasada çok fazla bulunmayan ancak belli marketlerde satışına rastlanabilen Çaykur 42 nolu Tirebolu çayı; Doğu Karadeniz Bölgesi'nin batısındaki farklı iklim özelliği ile yüksek kesimlerde oluşan çay yapraklarından özenle üretilmiş olan bir çaydır.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Adını bu yöreden alan çay; kaliteli içimi, demi ve farklı araması ile farklı bir tadım yaratabilecek özel bir çaydır. Çaykur 42 nolu Tirebolu çayı; yarım kiloluk karton kutular içerisinde satışa sunulur. Fiyat olarak da yüksek bir fiyata sahip olan Çaykur 42 nolu Tirebolu çayı Türkiye'nin en iyi çaylarından biri olarak adlandırılmıştır. Kaliteli olması, özel harman olması ve içimi yüksek oranda damak zevki yaratan Çaykur 42 nolu Tirebolu çayı özellikle çay tiryakilerinin vazgeçemeyeceği özel Doğu Karadeniz harmanından üretilmiş olması ile tercih edilmektedir.

Çaykur 42 nolu Tirebolu çayı  özel ikramlarınız da ve özel zamanlarda tüketebileceğiniz özel bir çay olarak yer alabilir. Fiyat olarak günlük tüketimi sağlanması bir anlamda bütçeye ağır gelebilir; ancak dilerseniz Çaykur 42 nolu Tirebolu çayını diğer çaylarla harmanlayarak bu özel içimin tadını beraberce alabilme olanağı bulabilirsiniz. Çaykur 42 nolu Tirebolu çayı yarım kiloluk paketlerinde satın alma imkânınız bulunmaktadır. Özel aroması, içimi ve deminin kalitesi ile çay tiryakilerinin vazgeçemeyeceği bir etki yaratmaktadır