Çaykur Rize Çayı Hediyelik
  • Çaykur Rize Çayı Hediyelik

Çaykur Rize Çayı Hediyelik 500g

16,00 ₺
Vergi dahil

Çaykur Rize hediyelik çaylar özellikle  Rize'nin çayın anavatanı olması nedeniyle isim yapmış hediyelik çayları arasında yer almaktadır. Çaykur Rize hediyelik çaylar 500 gramlık paketler halinde satışa sunulmuş çaylardan birisidir. Birinci sınıf kaliteli harmandan üretilmiş olan bu çay; özellikle çay tiryakilerinin vazgeçemediği ve özel olarak tüketilen çaylar arasında yer alır. Özel üretim olması, demi, hoş aroması ve buruk tadı ile çay tiryakilerine iyi bir çay içimi sunmaktadır. Çaykur Rize hediyelik çay üstün kalitede olması nedeniyle ve kalitesini de destekleyen fiyatıyla günlük olarak tüketilen çaylar arasında pek tercih edilmez; çünkü yüksek fiyatı bu çayın özel olarak tüketilmesini sağlar.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Günlük olarak düzenli bir şekilde çay tüketmek için pahalıya gelebilecek bir çay türüdür. Özel harman olması deminin az bir ölçüyle çıkması ve ayrıca hoş tadıyla özel günlerde aranan çaylar arasında yerini almaktadır.

Çaykur Rize hediyelik diğer çaylarla harmanlanarak tüketime sunulabilir. Bu sayede özel içimini ve tadını bulabilme imkânı ortaya çıkar. Ayrıca yüksek fiyatının da sürekli olarak tek tüketilmesinden daha az masraf yaratacaktır. Dost toplantılarında ve gerçek damak tadını çayla hissedebilenler için özel bir harmana sahip olan Çaykur Rize hediyelik adı üstünde bir anlamda hediyelik bir çaydır.