Rize Mısır Unu 1kg

3,50 ₺
Vergi dahil

Rize Mısır unu özellikle Karadeniz Bölgesi'ne has olan özel lezzet içeriğiyle yemeklerin vazgeçilmeyen ve Rize’nin o eşsiz yemek sırlarını deneyin diye artık satışa sunulmuştur.  Özellikle  Rize'ye has olan mıhlama adlı yemeğin vazgeçilmez ana maddesi olan mısır unu artık tüm Türkiye'de  bulunabiliyor. Bu sayede sizlerde Rize mısır unu ile o yörenin meşhur mıhlama yemeğini yapabilirsiniz.

Mısır'ın içerisinde bulunan birçok vitamin ve mineral mısır unuyla da aynı şekilde sağlıklı bir katkı sağlayacaktır. Mısır'da bulunan A, B, B1 B3 B5, K ve C vitaminleri yanı sıra niasin, kalsiyum, potasyum, fosfor, çinko, demir, bakır magnezyum gibi mineraller açısından oldukça zengindir. Mısır ununun içeriğinde bulunan mineral ve vitaminler vücudun ihtiyacı için önem taşır.

Adet

  • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
  • Hızlı Sorunsuz Teslimat Hızlı Sorunsuz Teslimat
  • Mutlu Müşteri Memnuniyeti Mutlu Müşteri Memnuniyeti

Rize mısır ununu artık birçok yemekleriniz için kullanmanız mümkün olacaktır. Özellikle çorbalar, börekler, ekmek, hamur işleri, tatlılar ve özellikle balıklarınızı kızartmak için mısır ununu kullanabilirsiniz. Balığa ayrı bir lezzet katan mısır unu artık damakların vazgeçilmez tatları arasında yer almaktadır. Mısır unu ile yapacağınız tüm yemekler de artık çocuklarınız için özellikle besleyici değeri açısından yüksek oranda gelişmelerine katkı sağlayacaktır. Rize mısır unu özellikle Karadeniz Bölgesi'nin nemli topraklarında yetişen mısırların doğal ve organik olmasından dolayı daha sağlıklıdır.

Artık mısır unuyla sevdiklerinize güzel sofralar hazırlayabilir ve sağlıklı mısır unuyla beden sağlığınızı da koruyabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir